menuordersearch
dijisara.ir

پارچ و لیوان 7 پارچه چهارگوش بامبو , پارچ و لیوان 7 پارچه چهارگوش بامبو ,

پارچ و لیوان 7 پارچه چهارگوش بامبو
مدل کالا
پارچ و لیوان 7 پارچه چهارگوش بامبو
 پارچ و لیوان چهارگوش
 پارچ و لیوان چهارگوش
 پارچ و لیوان چهارگوش
تصاویر بیشتر
پارچ و لیوان 7 پارچه چهارگوش بامبو
(0)
(0)
پارچ و لیوان 7 پارچه چهارگوش بامبو - موجودی: 9
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
70,000 تومان
معرفی محصول
ظروف بامبو همانطور که از نامشان پیداست محصول گیاه بامبو هستند.بامبو گیاهی است با خصوصیات منحصر به فرد که این خصوصیات لوازم آشپزخانه ساخته شده از بامبو را به لوازمی شگفت انگیز بدل می کنند.
اول اینکه بامبو یکی از سریع ترین گیاهان در حال رشد و مقاوم، در جهان است و برخلاف دیگر درختان که رشدشان سال ها طول می کشد در عرض چند هفته رشد می کند به طوری که از نظر میزان تولید در قلمرو گیاهان بی نظیر است. بامبو بدون شک یکی از مهم ترین محصولات غیرچوبی و نیز از مهمترین گیاهان زراعی در جهان است.
دوم اینکه به طور طبیعی عاری از بیماری و آفت است و این به آن معنی است که در اکثر موارد نه برای حفاظت از محصولات بامبو و نه در فرآیند تولید از مواد شیمیایی استفاده نمی شود.
سوم آنکه بامبو با دوام است به این معنی که اگر بیفتد نمی شکند. برای هر نوع ماده غذایی می توانید از آن استفاده کنید چون مانند چوب های دیگر رطوبت را به خود جذب نمی کند. هنگامی که در معرض حرارت قرار بگیرد مانند فوم یا پلاستیک ذوب نمی شود و یا مواد شیمیایی از خود متساعد نمی کند. هر یک از این دلایل می توانند سبب شوند که شما از محصولات بامبو در آشپزخانه تان استفاده کنید.
همچنین چون بامبو ارگانیک است با استفاده از محصولات بامبویی، تماس با طبیعت را برای شما به ارمغان می آورد.
چهارم آنکه لوازم آشپزخانه، معمولا به خاطر قرار گرفتن در معرض انواع مواد غذایی، باکتری های خطرناکی را به خود جذب می کنند و همان طور که در ابتدا اشاره کردیم یکی از خصوصیات بامبو آنتی باکتریال بودن آن است.
پنجم آنکه علاوه براین ها چون بامبو رطوبت جذب نمی کند پس چوبی نیست که تبله کند یا پوسته پوسته شده و براثر رطوبت ترک بخورد؛ 
 
مشخصات محصول
این محصول متشکل است از :
پارچ چهارگوش : 1 عدد
لیوان چهارگوش : 6 عدد
جنس محصول : بامبو
محصول کشور چین
نمودار تغییر قیمت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر