menuordersearch
dijisara.ir

قوانین ,

(0)
(0)
قوانین
 قیمت گذاری  

در قیمت گذاری اجناس موجود در دیجی سراتمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتراز قیمت در بازارباشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در دیجی سرابر اساس اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در دیجی سراقیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در دیجی سراعرضه کنیم .

                                               
  ثبت سفارشات 

امکان ثبت سفارش در دیجی سرادر تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در شیکسون به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. دیجی سرادر بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در قیمت گذاری به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری وپرداخت وجه، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای قیمت گذاری محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

کاربرمی بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دیجی سرامحفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی دیجی سرابا مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .
صداقت،مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است.ما در دیجی سرا این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای،زیبا و چشم نواز از محصولات،فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا مراحل خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط دیجی سرا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است قیمت گذاری در قیمت گذاری اجناس موجود در دیجی سراتمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتراز قیمت در بازارباشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در دیجی سرابر اساس اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در دیجی سراقیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در دیجی سراعرضه کنیم . ثبت سفارشات امکان ثبت سفارش در دیجی سرادر تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در شیکسون به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. دیجی سرادر بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در قیمت گذاری به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری وپرداخت وجه، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای قیمت گذاری محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند. کاربرمی بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دیجی سرامحفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی دیجی سرابا مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد . مطابقت محتوای سایت با محصولات صداقت،مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است.ما در دیجی سرا این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای،زیبا و چشم نواز از محصولات،فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا مراحل خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط دیجی سرا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.