menuordersearch
dijisara.ir

مزایای استفاده از گلس یا برچسب محافظ گوشی ,

۱۳۹۷/۲/۹ یکشنبه
(0)
(0)
مزایای استفاده از گلس یا برچسب محافظ گوشی
مزایای استفاده از گلس یا برچسب محافظ گوشی

مزایای استفاده از گلس یا برچسب محافظ گوشی

گلس یا برچسب محافظ گوشی به این دلیل دارای اهمیت است که امروزه استفاده از گوشی‌های تلفن همراه هوشمند و تبلت ها رونق فراوانی پیدا کرده است، به گونه‌ای که افراد گوناگون از این وسایل هوشمند جهت برقراری ارتباط با دنیای پرهیجان اینترنت، استفاده از شبکه‌های اجتماعی، برقراری مکالمه، تصویر برداری و... استفاده می‌کنند.
گوشی‌های تلفن همراه از یک صفحه ال سی دی بزرگ برخوردار هستند، تا محتویات درون گوشی از خوانایی کافی جهت استفاده مخاطب برخوردار باشد، این صفحه ال سی دی در برابر ضربات احتمالی بسیار حساس و شکننده است و در صورتی که گوشی از دستتان سر بخورد یا این که با شی محکمی برخورد کند، امکان  دارد صفحه ال سی دی گوشی آسیب  ببیند.
هر چند تولید کنندگان گوشی‌های تلفن همراه ادعا می‌کنند که از صفحه نمایش شیشه‌ای گوریلا گلس به عنوان یک صفحه نشکن و مقاوم استفاده کرده‌اند، اما باز هم در اثر وارد شدن ضربه امکان آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی وجود دارد.
از این رو به شما توصیه می‌کنیم از گلس یا برچسب محافظ گوشی استفاده کنید، تا شدت ضربات احتمالی کاسته شود و صفحه نمایش گوشی دچار شکستگی و یا خط و خش نشود.

انواع گلس یا برچسب محافظ گوشی

گلس یا برچسب محافظ گوشی در انواع متفاوتی طراحی و عرضه شده است و بنا بر نیاز کاربران می‌توان از این گلس­ها جهت محافظت از صفحه نمایش گوشی تلفن همراه استفاده کرد.

برچسب‌های معمولی

برچسب‌های معمولی در طراحی‌های شفاف یا مات در بازار عرضه شده‌اند و قیمت کمتری نسبت به سایر گلس­های موجود دارند.
 ضخامت این برچسب‌ها کمتر از سایر گلس­ها است، به گونه‌ای که برچسب‌های معمولی تنها مانع از ایجاد خط و خش‌های عمیق بر روی صفحه نمایش گوشی می‌شوند و هیچ تأثیری در افزایش مقاومت صفحه نمایش گوشی نخواهند داشت.
این برچسب‌ها جاذب اثر انگشت هستند و در هنگام استفاده جلوه‌ی ظاهری نامناسبی را بر روی ال سی دی گوشی ایجاد می‌کنند.

برچسب‌های ضد تشعشع و بازتاب نور

این نمونه از برچسب‌ها از قیمت بیشتری نسبت به برچسب‌های قبلی برخوردار هستند و مانع از تار شدن صفحه نمایش گوشی در مقابل تابش نور مستقیم خورشید می­شوند.
با چسباندن برچسب‌های ضد تشعشع نگرانی از بابت بازتاب نور و تاریک شدن صفحه گوشی تلفن همراه در هنگام استفاده وجود نخواهد داشت.
این برچسب‌ها توسط برندهای مطرح مانند ریمکس و بوف طراحی و عرضه شده‌اند و از قیمتی در حدود 50 هزار تومان برخوردار هستند.

برچسب‌های ضد اثر انگشت

اگر بر روی اثر انگشت‌های ایجاد شده بر روی گوشی تلفن حساس هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم برچسب‌های ضد اثر انگشت را امتحان کنید، این برچسب‌ها از ظاهری مات برخوردار هستند و قابلیت استفاده در مقابل نور خورشید را دارا می­باشند.
در هر صورت برچسب یا گلس نهایتاً یک لایه نازک است که برای ایمنی بیشتر بر روی گوشی قرار می‌گیرد و نمی‌تواند مانع از شکستن ال سی دی گوشی شود؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که در هنگام استفاده از گوشی‌های هوشمند جوانب احتیاط را رعایت کنید.

 
facebookgooglelinkedin
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر