menuordersearch
dijisara.ir

راه‌های تشخیص عطرهای اصل و اورجینال چگونه است؟ ,

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ یکشنبه
(0)
(0)
راه‌های تشخیص عطرهای اصل و اورجینال چگونه است؟
راه‌های تشخیص عطرهای اصل و اورجینال چگونه است؟

راه‌های تشخیص عطرهای اصل و اورجینال

بسیاری از بانوان و آقایان جوان، علاقه خاصی به خرید انواع عطرها و ادکلن های متنوع و متفاوت دارند؛ زیرا جوانان معتقدند که بوی خوش عطر احساس اعتماد به نفس بیشتری برای آن‌ها به وجود می‌آورد.
از طرفی استفاده از عطرهای خوش بو، احساسات اطرافیان را نیز تحریک می‌کند. به گونه‌ای که با کمک یک عطر اورجینال می‌توانید  به زیبایی و جذابیتتان در عروسی‌ها و میهمانی‌ها جلوه‌ای دو چندان ببخشید.
مشکل عمده‌ای که در خرید عطرهای اورجینال وجود دارد، عرضه نمونه‌های فیک این محصولات در بازار است. به گونه‌ای که اگر عطر شناس خوبی نباشید، به سختی قادر به تشخیص عطر اورجینال از عطر فیک خواهید بود.
با ما همراه باشید و با برخی از روش‌های تشخیص عطر و ادکلن های اورجینال بیشتر آشنا شوید.

از فروشنده قابل اعتماد خرید کنید

هیچ چیز به اندازه خرید عطر از یک مرکز معتبر تعیین کننده اصل بودن آن نخواهد بود؛ زیرا مراکز معتبری که تنها در عرصه ارائه عطرها و ادکلن های اورجینال و معتبر فعالیت می‌کند، تمام سعی خودشان را جهت حفظ رضایت مشتری به کار می‌برند. بنابراین تا حد امکان از مراکز معتبر اقدام به خرید عطر کنید و از دست فروش‌ها و یا مراکز غیر معتبر به هیچ عنوان خرید نکنید.

آکبند بودن عطر

عطرهای اورجینال دارای بسته بندی مخصوصی هستند. به گونه‌ای که عطری مانند ورساچی نسبت به سایر برندها ،در بسته بندی اختصاصی به بازار عرضه می‌شود؛ اما در عطر فیک این بسته بندی به هیچ عنوان وجود ندارد و عطر در شیشه اصلی به فروش می‌رسد. بنابراین به هیچ عنوان عطرهای بدون بسته بندی و عطرهایی که پلمپ آن‌ها باز شده است را خریداری نکنید.

به ماندگاری بوی عطر دقت کنید

عطرهای اورجینال نسبت به عطرهای فیک از ماندگار بالاتری برخوردار هستند. به گونه­ای که با مصرف یک عطر اورجینال از یک تا چند روز ماندگاری بوی عطر احساس می‌شود؛ اما در عطر تقلبی پس از چند دقیقه اثری از بوی اولیه عطر نخواهد بود و مجدد مجبور به استفاده از عطر مورد نظر خواهید بود.
همچنین توجه داشته باشید که عطرهای اورجینال از بوی یکدست و ملایمی در هنگام استفاده برخوردار هستند. در صورتی که عطر تقلبی ابتدا بوی تند و زننده‌ای دارد و به سرعت بوی آن از بین می‌رود.

قیمت عطر را در نظر داشته باشید

برندهای مطرح تولید کننده عطر در سرتاسر دنیا از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه جهت تهیه عطر استفاده می‌کنند و برخی از مواد اولیه به کاررفته در عطرهای خالص از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است.
بنابراین در صورتی که یک عطر را در بسته بندی کاملاً مشابه، اما بسیار ارزان‌تر از عطر اصلی مشاهده کردید. بی شک مطمئن باشید که این عطر تقلبی است. چون به هیچ عنوان یک عطر در دو مرکز فروش متفاوت، از تفاوت قیمت غیر نرمالی برخوردار نخواهد بود.
در هنگام خرید به خالی نبودن و سالم بودن شیشه عطر دقت کنید. تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل عطر دلخواهتان را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.
 
facebookgooglelinkedin
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر