menuordersearch
dijisara.ir

چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟ ,

۱۳۹۶/۷/۱۷ دوشنبه
(0)
(0)
چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟
چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟
چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟
امروزه با پیشرفت سریع دنیای فناوری اطلاعات وبا گسترش فضای مجازی واستفاده روزافزون از فضای اینترنت ونرم افزارهای اجتماعی همچون تلگرام .اینستاگرام وامثالهم از یک سو واز سوی دیگر به دلیل افزایش جمعیت وشلوغی شهرها وهمچنین وجود مشغله های روزمره افراد وعدم دسترسی اسان به تعدد وتنوع محصولات گوناگون ، شکل گیری فروشگاههای اینترنتی و خرید از فروشگاههای اینترنتی را به یک ضرورت تبدیل کرده است.
 
محاسن خرید از فروشگاهها اینترنتی
 
1- تنوع وتعداد زیاد محصولات
یکی از محاسن خرید اینترنتی دسترسی مشتریان به تعداد زیادی از کالاهای مختلف وامکان انتخاب بهترین گزینه می
باشد.

2- دسترسی به اطلاعات لازم و مشخصات محصول
همچنین دسترسی به مشخصات واطلاعات کامل محصولات اعم ازشرکت تولید کننده ، امروزه باپیشرفت سریع دنیای فناوری اطلاعات وبا گسترش فضای مجازی واستفاده روزافزون از فضای اینترنت ونرم افزارهای اجتماعی همچون تلگرام.اینستاگرام وامثالهم از یک سو واز سوی دیگر و به دلیل افزایش جمعیت وشلوغی شهرها وهمچنین وجود مشغله های روزمره افراد وعدم دسترسی اسان به تعدد وتنوع محصولات گوناگون ، شکل گیری فروشگاههای اینترنتی و خرید از فروشگاههای اینترنتی را به یک ضرورت تبدیل کرده است. رنگ محصول ، جنس محصول ، سایز محصول موجب افزایش دقت در خرید با توجه به نیاز وقدرت خرید مشتری می باشد.

3- نمایش محصولات به روشنی
امکان مشاهده محصول از جهات مختلف وگالری تصاویر در تصمیم گیری برای خرید از اهمیت بسزایی برخوردار است که فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم نموده است.

4- قیمت مناسب وافزایش قدرت خرید مشتری

حذف شدن هزینه های مغازه .انبارداری.دکوراسیون وغیره موجب کاهش قیمت تمام شده محصول شده ودر نتیجه قدرت خرید مشتری افزایش می یابد.
5- کم شدن زمان خرید وکوتاه شدن فاصله
سهولت خرید اینترنتی باعث شده است تامشتری برای خرید در زمان خود صرفه جویی نموده ونیاز نباشد برای خرید از خانه خارج شده وهزینه ای صرف نماید.

6- امکان پرداخت در محل واطمینان از خرید
با وجود دستگاههای سیار کارتخوان .مشتری با اطمینان واعتماد کامل میتواند محصول مورد نظر خود را خرید نماید.

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر