menuordersearch
dijisara.ir

فروشگاه اینترنتی دیجی سرا مرجع تخصصی کلیه لوازم منزل ,

لگوی سایت
خواص قهوه و فواید شگفت انگیزش برای سلامتی
تیک خواص قهوه و فواید شگفت انگیزش برای سلامتی دوشنبه بیست و هفتم آذر ۹۶ قهوه یکی از خوشمزه‌ترین و متداولترین نوشیدنی‌ها در میان اقشار مردم می‌باشد که دانه هایش سرشار از آنتی اکسیدان، بخصوص پلی فنول و یکی از مهمترین منبع برای پیشگیری از انواع بیماری‌ها و سرطان‌ها محسوب می‌شود.
آیا می دانید پختن غذا در بعضی از ظروف سبب بیماری می شود؟
تیک آیا می دانید پختن غذا در بعضی از ظروف سبب بیماری می شود؟ پنج شنبه شانزدهم آذر ۹۶ بر اساس تحقیقات دانشمندان، پختن غذا در بعضی از ظروف خطرناک است و سبب بروز بیماری می شود. افسردگی، آلزایمر، بیماری های گوارشی و سرطان، در بعضی موارد ریشه در نوع ظرفی دارند که غذا در آن پخته می شود. زنان باردار و کودکان بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های ناشی از استفاده از ظروف نامناسب برای تهیه ی غذا هستند.
چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟
تیک چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟ دوشنبه هفدهم مهر ۹۶ امروزه باپیشرفت سریع دنیای فناوری اطلاعات وبا گسترش فضای مجازی واستفاده روزافزون از فضای اینترنت ونرم افزارهای اجتماعی همچون تلگرام.اینستاگرام وامثالهم از یک سو واز سوی دیگر و به دلیل افزایش جمعیت وشلوغی شهرها وهمچنین وجود مشغله های روزمره افراد وعدم دسترسی اسان به تعدد وتنوع محصولات گوناگون ، شکل گیری فروشگاههای اینترنتی و خرید از فروشگاههای اینترنتی را به یک ضرورت تبدیل کرده است.
6 ویژگی سامسونگ گالاکسی نوت 8
تیک 6 ویژگی سامسونگ گالاکسی نوت 8 شنبه چهارم شهریور ۹۶
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز